• Canesten GYN a macmiror mast

    Dobrý deň chcem sa spýtať občas na pálenie a svrbenie mi doktor odporučil dávať macmiror masť na vonkajšie natretie pošvy natrela som sa lenže vnútri ma pálilo tak som si vložila Canesten GYN tablety na 6 dní bez predpisu avsak ako som si zavádzala tabletku tak som si určite prstom vložila dnu aj časť tej macmiror masti. V obale sa píše že môže ísť dnu len sa chcem spýtať na kombináciu Canesten GYN a macmiror masť či vnútri môžu niečo spôsobiť dokopy spolu či je nejaká kontraindikácie alebo môžem byť pokojná ?

    Dobrý deň, nič sa nestane, ak ste si spolu s Canesten GYN do pošvy zaniesli aj časť Macmiror krému. Nepoškodíte si. Cielene však nemá zmysel aplikovať do pošvy oba preparáty súčasne.