• Pichanie v pošve

    , Autor: Mia1826

    Dobrý deň pán doktor
    Som aktuálne 35tt+ 4 a cítim keď dlhšie sedím pichanie v pošve .
    Tehotenstvo mám bezproblémové, lieky neberiem žiadne ani opuch ani tlak všetko ok
    Podľa poslednej Ms mám termín 17.9 ale mne sa zdá že mi kleslo aj brucho
    Malý je podľa sona cca o 2 týždne väčší
    Myslite že to páchania spôsobuje že sa otváram ?

    Dobrý deň, pichanie v pošve môže byť spôsobené naťahovaním sa väzov závesného aparátu maternice, najmä tých v okolí dolného segmentu maternice a krčka maternice. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnotiach navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne zdravotnícke zariadenie, kde plánujete rodiť.