• Pichanie v pošve v 24 tt

    , Autor: Gaby93

    Dobrý deň. Som 24 tt a dva dni mám také občasné pichnutie v pošve. Raz-dva krát ma tak pichne ako keby ihlicou a potom dlho dlho nič. Poradňu mám až o týždeň tak sa pýtam Vás či neviete čo by to mohlo byť. Ďakujem

    Dobrý deň, maternica sa počas tehotenstva každým dňom zväčšuje tým dochádza aj k naťahovaniu väzov závesného aparátu maternice, čo môžete pociťovať ako občasné pichnutie v pošve. Je to pomerne časté. Odsledujte si to. Nemusíte sa obávať. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.