• Nizko položená placenta

    , Autor: Krokodil

    Dobrý deň mám nižšie položenú placenta chcem sa spýtať robím si autoškolu jazda v autoškole trvá presne 90minut 17dni po sebe podľa mňa je 90 minút v aute ako šoférka naozaj veľa myslíte že také časté vozenie sa v aute mi nemôže nejako uškodiť teda bábätku? Pri prvom synovi som išla na dovolenku to sme jazdili v aute 2 hodiny a začal sa mi skracovať krcok môže to mať nejaký vplyv? Som v 11ttdakujem vam

    Dobrý deň, za normálnych okolností nemá jazda v aute vplyv na krčok maternice. Ak sa spustí potologická kaskáda, pri ktorej dôjde k skracovaniu krčka maternice, môžete byť aj v kľude s vyloženými nohami a aj napriek tomu môže dôjsť k skracovaniu krčka.