• Nevidno plod

    , Autor: Monigue

    Dobrý deň, pán doktor, prosím vás som tehotná a 22.11.
    som bola na kontrole. Moja gynekologička mi povedala,že plod nevidno. Viete mi poradiť? Posledná menštruácia bola 7.10.2021.
    Prosím vás môže to mať nejaký súvis s tým, že som mala pásový opar?
    Ďakujem

    Dobrý deň, za predpokladu, že ste mali pravidelný menštruačný cyklus by ste už mali byť cca v 7 týždni tehotenstva a embryonálne štruktúry, ako aj vitalitu už musí byť vidieť. Ak však bol menštruačný cyklus nepravidelný, je možné, že ste ešte v nižšom týždni tehotenstva a za istých okolností ešte nemusí byť vidieť embryonálne štruktúry. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.