• nevidno plod v gestacnom vaku

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, vcera som bola na vaginalne sono, podla poslednej menstruacie som 7+1 tyzden tehotenstva, avsak v plodovom vaku dr. nevidel plod, mam prist o tyzden. Mam obavy. Pisledna ms bola 4.9.2013, cyklus mam 31 dni a som si ista, ze oplodnenie nastalo po 21.9., vtedy bol pohlavny styk. Myslite, ze je to v poriadku, ze sa plod este len vyvinie a bude aj srdiecko?

    Dobrý deň,
    v danom týždni by už určite mala byť prítomná akcia plodu na viditeľnom embryu. Bohužiaľ niekedy sa vyskytne stav kedy sa embryo nevyvinie, je však veľmi rozumné počkať týždeň, ak by bol daný stav spôsobený len tým, že ste otehotneli neskôr. Držím palce.