• Posunutá ovulácia

    , Autor: Ziza33

    Dobrý deň,
    Bola som na druhej návšteve gynekológa ohľadom tehotenstva, prvýkrát bolo všetko v poriadku, ale druhýkrát o týždeň mi povedala, že je malé tak na 5. týždeň a ja som podľa správnosti mala byť už v 8. týždni. Tak mi predpísala progesterón. Ale podľa testu clear blue to vychádza naozaj na 5. týždeň. Tak sa chcem spýtať, či to môže byť posunutá ovulácia alebo niečo iné.

    Dobrý deň, ak ste mali nepravidelnú menštruáciu, alebo posunutú ovuláciu, môže to byť vysvetlením spomínanej odchýlky. Je vhodné USG vyšetrenie skontrolovať. V tomto týždni tehotenstva sa ešte nemôže jednať o zaostávanie v raste.