• Dieta

    , Autor: Danka42

    Dobry den. Potrebujem poradit ohladom tehotenstva a dietata. Kamaratova zena posledna menstruacia 25.11.2018 ale on vie s istotou ze pohlavny styk mali len 25.12.2018 ,10.1.2019 krvnym testom potvrdene tehotenstvo. Dieta narodene 29.8.2019 . Otazka je moznost ,ze by to dieta nebolo jeho? Je tam plnych 9m tehotenstva? Dieta bolo plne donosene. Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, vždy, ak dôjde k nevere, je možné, že dieťa môže byť nemanželské. Ak bola posunutá ovulácia, ktorá prebiehala v čase menštruácie, v tom prípade by bola štandardná dĺžka tehotenstva prekročená o viac ako týždeň. Pre jednoznačné potvrdenie otcovstva je vhodné realizovať genetické testy.