• Informacia o teh

    , Autor: Miculka

    Dobre ranko objednana som ku gynekologovi az na 6.7 prosim vas prvy test mi visiel v sobotu pozit zo slabsou ciarkou a dnes robeni druhy test a ta ciarka uz bola silna obidve...V ktorom tyzdni som Ak menzes bol posledny od 26.5 do 30 5 dakujem za odpoved

    Dobrý deň, podľa poslednej menštruácie by ste mali byť v 5. týždni tehotenstva, konkrétne dnes v 4+5 tg.