• informacia o teh

    , Autor: micka1992

    dobry den prosim vas vidite v tom nejaku moznost na tehotenstvo??Cyklus 26.dnovy menzes od 24.4 do 28.4. pohl.styk 2.5. 4.5. 7.5. 13.5. menzes by som mala dostat 20.5. Ak sa nahodou dostavi menzes kedy bi sme sa mali snazit ?Kedy mi vychadzaju plodne dni a ovulacia ???Dakujem velmi pekne a prijemny zvišok dna x

    Dobrý deň, pri snahe otehotnieť sa odporúča mať pravidelný nechránený pohlavný styk aspoň 2 - 3 krát týždenne počas celého cyklu (okrem menštruácie). Za predpokladu, že ste mali nechránený pohlavný styk sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. K ovulácii štandardne dochádza na 14. deň cyklu, môže byť však posunutá, preto sa treba snažiť nie len počas "plodných dní" ale počas celého cyklu.