• informacia o tehu

    , Autor: micka1992

    dobry den dakujem za odpoved ak.bi som nahodou dostala menzes toho 24.4. kedy sa ptm mozme snazit o tehu ktory den bi bol na 100 prrcent ze by som ostala tehotna. pohl styk bol 10.4. 18.4 robrny test negativny menze bi som mala dostat 24.4..moze byt ze som ho robila prilis skoro cyklus mam 26.dnovy. mozte mi poradit ktory den by som mohla otehotniet po menzes dakujem za.odpoved

    Dobrý deň, dopredu sa nedá povedať presne jeden deň, kedy otehotniete. Preto je pri snažení vhodné mať nechránený pohlavný styk 2 - 3 krá týždenne, aby sa šanca čo najviac zvýšila. Začať môžete prakticky hneď po skončení menštruácie.