• Ovulacii

    , Autor: micka1992

    dobry vecer prosim vas kedy prichadzaju plodne dni a ovulacia ?AKO ZISTIM ZE MAM OVULACIU mam cyklus 26 dnovy. menzes. od 24.4 do 28.4. dakujem

    Dobrý deň, štandardne k ovulácii dochádza na 14. - 16. deň cyklu. Ak ste dnes skončili menštruáciu, teda ste 5. deň cyklu, k ovulácii by malo dôjsť 7. - 9. mája. Ak sa pokúšate otehotnieť, odporúčam pravidelný nechránený pohlavný styk, aspoň 2 - 3 krát týždenne.