• Magnetická rezonancia

    Dobrý deň, chcwm sa opýtať 14.8.2024 mám vyšetrenie -magnetická rezonancia ale stala sa nám nehoda cwz ovulacii ktorá práve prebieha a chcem sa spýtať či môžem vyšetrenie absolvovať kvôli možnému tehotenstvu. Ďalší menzes 19.8.2024
    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, pre jednoznačné vylúčenie tehotenstva je potrebné realizovať odber krvi na betaHCG. To má však zmysel realizovať najskôr 14 až 16 dní po možnom otehotnení.