• Dominantný folikul

    , Autor: Erika137

    Dobrý deň
    Pred 3 dňami mi praskol dominantný folikul o veľkosti 22mm
    Teda na sone ho dr videla prasknutý bol taky splasknuty (2dni predtým bol oválny) a aj tekutina v bruchu
    Snažíme sa o dieťa
    Pohlavný styk bol 2 dní pred prasknutim a deň po prasknuti
    Moja otázka znie že keď bol tak pekne vivinuty môže byť aj prázdny teda neplodny?
    Dr mi hneď po prasknuti nasadila progestenal a som 4dpo a stále ma nepravidelne pichne akoby v maternici a v tom vaječníku kde bola ovulácia

    Dobrý deň, áno, prasknutím dominantného folikulu nemusí dôjsť za istých okolností k uvoľneniu vajíčka. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá.