• Antifosfolipidove protilatky

    , Autor: Katkacer92

    Zdravim, pan Doktor,
    Sice som uz Vam ohladom toho pisala, ale som zvedava aj na Vas nazor, v aprili som bola na kontrole na hematologii, ale nebola som este tehotna. Tam mi vysiel hranicne pozititivny antifosfatidyl etanolamin 14,15 IU/ml (max je do 15). Teraz ako tehotna (8tt) som bola koncom Augusta. Vysli mi: opat antifosfadily etanolamin IgM 14,50 IU/ml, ale uz aj anti Anexin IgM V 7,2 IU/ml (max je do 8). Ako je to mozne pan Doktor, ked som cely zivot zdrava, stravujem sa zdravo, moja cela rodina je zdrava.
    A na hematologii som dostala termin na kontrolu az na konoec Novembra. Nie je to dlha doba? Netreba to sledovat? Alebo IgM faktor nie je skoldilve?
    Picham si fraxi 0,3.

    STRASNE SA BOJIM!

    Dakujem.

    Dobrý deň, nič nové, ako som Vám písal vtedy, Vám nenapíšem. Hodnoty máte v norme. Čo sa týka kontroly, ako aj ďalšieho postupu, je to otázka na hematológa.