• enterococcus faecalis

    , Autor: Nikca538

    Dobrý deň, pan doktor chcela by som sa opýtať z kultivacie mi vyšiel enterococcus faecalis ojedinele. Moj dr. ma dovolenku až do 10.8.
    Som v 27tt potrebujem atb hneď alebo mám počkať na svojho lekára a nic sa nestane za dva tyzdne? Bojim sa aby sa nieco bábätku nestalo.
    Ďakujem

    Dobrý deň, s najväčšou pravdepodobnosťou ide o zavedenie infekcie. Skúste si realizovať vaginálne probiotiká Cloginom alebo Rosalginom, malo by to byť v poriadku. Užívať môžete aj vaginálne probiotiká.