• Biometria

    , Autor: Dietatko

    Dobry den, chcem sa opytat na tieto vysledky z biometrie: som v 32TT
    HC=29,29 BPD=85,6 AC=28.69 FL=63.1, hmotnost 2116g, je to v norme? dakujem

    Dobrý deň, veľkosť plodu je primeraná na týžden tehotenstva, v ktorom ste. Najvhodnejšie je sa pýtať a informovať o výsledkoch priamo po vyšetrení vyšetrujúceho lekára.