• Bolesti v podbrusku

    , Autor: 7lucia77

    Dobry deň, včera som bola u svojej gynekologicky z dôvodu prechladnutia a miernych bolesti v podbrusku, spravila mi ultrazvuk a všetko bolo v poriadku. Lenže dnes od rána mám akoby skoro stále pichanie a miernu bolest, je to v poriadku? Ze to trca aj polku dňa ? Na poradňu idem 9.1 . Som v 9tt

    Dobrý deň, iba na základe Vášho opisu sa neviem objektívne vyjadriť. Ak však od včera došlo k zhoršeniu zdravotného stavu, respektíve v prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.