• Uhniezdenie

    , Autor: eliska-3

    Dobrý deň,včera poobede 7 dpo som zacítila vlhko na nohavičkách tak som šla chytro na wc a mala som hojny výtok s prímesou krvi,ale viac už potom nie. Neskôr ma začalo boliet podbrusko ako pri ms trvalo to pár minút,ale táto bolesť sa opakovala niekoľko krát ešte aj v noci. Myslíte že to mohlo byť uhniezdenie? Alebo nejaký zdravotný problém,test som si spravila dnes ráno bol negatívny.

    Dobrý deň, možností je viacero, odsledujte si to, eventuálne vyčkajte na ďalšiu menštruáciu. Ak by sa ťažkosti opakovali, navštívte Vášho obvodného gynekológa.