• Bolesti v podbrušku

    , Autor:

    Dobrý deň, chcela by som sa spýtať...
    V 4-5tt som začala krvácať a našli mi hematóm, poležala som si v nemocnici, hematóm sa pomaly zmenšoval, kontrolu som mala o týždeň a na uzv bolo, že už tam žiaden nie je. V 6tt (podľa poslednej menštruácie to bol 7tt) bolo vidieť aj akciu srdiečka. Kontrolu mi dala o 4 týždne, čo má byť budúci pondelok. Dnes som začala malo špiniť (hnedý výtok) a asi pred hodinou som začala mať bolesti v podbrušku, ktoré vystreľujú do krížov a stehien + bolesti zo spodu.. chcem sa spýtať či mám čakať alebo ísť na pohovory, kde som ako na klavíri lebo stále sú nejaké problémy ako som už spomínala. Minuly rok som potratila v 7tt.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, špinenie v prvom trimestri je pomerne časté. Ak sa však objavili bolesti, ktoré doteraz neboli a ak sa Vám niečo nezdá, navštívte zdravotnícke zariadenie, kde ste boli hospitalizovaná, prípadne navštívte Vášho obvodného gynekológa.