• Dojčenie

    , Autor: odbornik6

    Ďakujem Vám za odpoveď
    Viem že Adipex je stiahnutý z predaja no neskutočne veľa žien si ho objednáva na čierno z CZ nakoľko tam je na lekársky predpis.Viem o nežiadúcich účinkoch tohto lieku, preto som sa chcela najskôr odporne poradiť.No asi dva týždne dozadu som mala na skúšku dve tabletky tohto lieku.Na mojom synovi som nevidela žiadnu zmenu spal krásne,je čulí,smeje sa stále dojčil sa stále v rov.intervale.V týchto dvoch dňoch som nespozorovala nežiadúce účinky ani na sebe jedine že som strašne veľa pila vody obed som jedla normálne a večera lahká.Cítila som sa veľmi dobre,asi na každého adipex funguje inak.Preto som mala na skúšku len dve pozorovala som seba a hlavne syna a žiadna zmena.Viem že ako lekár tento liek zavrhujete a nepoviete mi že ho môžem užívať, adipex je dosť chulostiva tema pre lekarov no o nežiaducich učinkoch som informovana naštudovala som si každy jeden ohlas žien ktore ho aj uživali, jedna nežiaduce učinky ako nespavost ,bušenie srdca mala a ďalšia ho zvladala bez akychkolvek zmien.Mne o seba nejde lebo viem že akakolvek zmena na mojom tele by bol signal že dost a riadne som sa za tie dva dni sledovala.A nič.len sucho.Nechcem ho uživat dlhodobo ani nemam nadvahu 30 kil moja vyška je 160 cm a vaha 57 kg no tych 7 kg sa nedokažem zbavit,necitim sa takto dobre,moja vaha bola vždy 50 kg a to som bola ja.Mne by stačilo uživat možno len 10 dni max 2 tyždne nie dlhodobo v žiadnom pripade.Je možne že adipex ide do mlieka len ozaj v malom množstve a nema vpliv na mlieko a na dieta?-kedže sme fungovali normalne bez zmien
    dakujem

    Dobrý deň, zopakujem len to čo som Vám už vravela. Je to nebezpečné, pre Vás a ešte viac pre Vaše dieťatko. Adipex je liek ktorý prechádza aj do mlieka, a pre detský organizmus môže byť obzvlášť nebezpečný a môže mať vážne zdravotné následky!!! Nie len že nedoporučujem, ale varujem Vás pred týmto "liekom" pri dojčení,ako matka by ste si nikdy neodpustila ak by sa vášmu dieťatku niečo stalo.