• Embryo

    , Autor: Jasm

    Dobrý deň chcem sa spýtať som 5 deň po embryotransfere ze mala by som už pocitovat nejaké zmeny keby sa uhniezdilo ci ani nemusím.Ešte že som si dávala aj to lepidlo co sa dava ma to lepšiu šancu sa uchytiť ci ani nie.chcela by som vedieť ze ma pobolieva podbruchom obcas ako keby mam dostať menštruáciu a aj vajecniky a prsia môže to byť ze sa to podarilo.dakujem

    Dobrý deň, nemusíte pociťovať žiadne ťažkosti, ani zmeny. Spomínané pobolievanie v podbrušku, či napätie v prsníkoch môžete pociťovať. Nehovorí to o prípadnom úspechu, ani neúspechu. Odsledujte si to. Pokračujte v odporúčaní lekárov centra asistovanej reprodukcie, kde ste sledovaná a liečená.