• Folikuly

    , Autor: Sonicka1306

    Dobrý večer, s manželom sa pokúšame o dieťatko pomaly 3r. Mala som problémy s prolaktinom, ktorý je momentálne aj po kontrolnom MR a odberom krvi v poriadku. Lieky uz neuzivam. Posledné 2 cykli mi dr predpisala clostylbegyt ( aj ked ovu mam no mala som veľmi dlhé cykli) 5 za cyklus a po ovulacia utrogestan. Chcem sa spýtať, nejak si to neviem vysvetliť. Chodím stale na folikulometriu, vlastne by som chodila, moja dr nevidí folikuly. Ovulaciu mam, je potvrdená testami a hroznymi krcmi ... tekutinu po ovulacii vidí, vždy si napíšeme sms a prídem aj po na kontrolu. Aká je príčina, že nevidí folikuly? Pred rokom s tým problém nebol

    Dobrý deň, takto sa Vám bližšie objektívne vyjadriť neviem. Ak sa však neúspešne pokúšate otehotnieť 3 roky, je vhodné navštíviť centrum asistovanej reprodukcie. Pri snažení sa otehotnieť je dôležitý pravidelný nechránený pohlavný styk aspoň 2-3x týždenne, nie len počas očakávanej ovulácie.