• Teploty

    , Autor: Patiik

    Dobrý večer, písala som vsm des ohľadom teploty a prsníka. Avšak teplota pretrváva 37,5 a začínam mst bolesti v ľavom podbrušku . Signalizuje to začínajúci zápal maternice? Alebo aké by som mala príznaky ak vy vomne niečo po pôrode zostalo a kvôli tomu vznikli teploty?

    Dobrý deň, ak sa pridružili bolesti v podbrušku a teplota pretrváva, navštívte nemocničné zariadenie, kde ste rodili. Áno, môže sa teoreticky jednať aj o endometritídu, ale príčin ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť.