• Tehotenstvo

    Dobrý deň. Pohlavný vstyk nechránený som mala 21. 2.a 22.2.mi prišiel menzes. Dnes 4.3.2021 som si robila tehotenský test a boli tam dve čiarky ale ta druha bola slabucka, ale bola tam. Môžem alebo nemôžem byť tehotna? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, otehotnieť je možné prakticky počas celého menstruačného cyklu. Ak boli na tehotenskom teste dve čiarky, je pozitívny. Smaozrejme, môže nastať situácia, že tehotenský test je falošne pozitívny. Odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe odberu krvi na beta HCG jednoznačne potvrdí alebo vylúči tehotenstvo.