• otazka

    Dobry vecer, chcem sa spytat mam 3 rocneho synceka kojila som ho pol roka (4mesiace den- noc a 2 mesiace len v noci) mam taky problem ze pravom prsniku sa my stale tvori mlieko zatvrdne mi to a boli ,bola som na gyn a odtial ma poslal na sono bola som a dr. povedala ze tam mam stare zatvrdnute mlieko tak to odsala velka bolest ale ulavilo sa my ,potom som to mala na lavom po pol roku ale to bolo cez vikend a to my preslo robila som si masaz pod studenou vodou a teraz to mam zase na tom pravom. Viete my povedat preco sa my to stale robi, tvori ,co robim zle ?tehotna niesom robila som si test, dakujem vam vopred za odpoved

    Dobrý deň,
    prsná žlaza niekedy takto reaguje i po ukončení dojčenia, vplvyom hormónov počas klasického menšt.cyklu.
    tiež sa však môže jednať o galaktoreu z iného dôvodu-nadprodukcie prolaktínu
    ak by sa situácia opakovala určite to skonzltujte podrobne s vaším obvodným gynekológom
    s pozdravom