• Neviem si rady

    Dobrý deň pan doktor,myslím že mi hlavne už trošku z toho preskakuje vopred sa za to omluvam,ale moja otázka znie ak som 7 septembra dostala normálnu menštruáciu s kúsami sliznice ktorá trvala 6 dní a stale sa testujem aj dnes a na teste nemam ani náznak ducha, predtm v sobotu aj minuly tyzden v stredu nemohoo dojst k ziadnemu oplodneniu v mesiaci august? Mala som tam chraneny sex 22.8 ale hrozne s tym muzom nechcem zostat tehotna myslim ze som na dne.bola by na teste aspon uz jemna ciarka? Pomoc

    Dobrý deň, tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Skôr realizované tehotenské testy môžu byť falošne pozitívne, ale aj falošne negatívne. Ak u Vás došlo k riadnej menštruácii, nemyslím si, že ste tehotná, aj keď sa to za predpokladu nechráneného pohlavného styku vylúčiť na 100% nedá. Odsledujte si to. Viac sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri ťažkostiach, či nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.