• Pocatie

    Dobry den, s manzelom sme sa pokusali o babätko aj sa podarilo. Plodne dni som si pozerala cez aplikaciu menstruacny kalendar (neviem teda ci je to 100% spolahlive). Samozrejme, ze sme to nejak nehrotili, ze kazdy den mat styk niekolkokrat denne… napr dva dni sme mali styk potom napriklad zas nie a takto… vedela som, ze mam ten tyzden plodne, ale ako som pisala, nehrotili sme to a uz som do kalendara nepozerala kedy je stredna sanca, nizka, vysoka…aj po plodnych dni sme mali styk. Otehotnela som, robila som si testy a vyslo to. Ked som si to davala do kalkulaciek co som nasla na internete, vzdy mi tam vyskocil datum pocatia zrovna ten den, kedy sme styk nemali a bola ovulacia. Na ten den, ktory mi vysiel sme styk nemali ale dni predtym ano, ale ako som pisala raz bol potom nebol… a zrovna tomu nechapem. Citala som, ze spermie v tele zeny vydrzia aj par dni. Je to tak? moja otazka teda znie, ako to funguje? kedy sa nam podarilo teda pocat? Viem, ze sa to neda 100% zistit, len tym, ze sme styk raz mali potom sme nemali , zas sme mali a zas nemali , neviem presne ktory den sa to mohlo podarit. Dakujem :)

    Dobrý deň, aplikácie na internete sú väčšinou nepresné.
    Stačí, že ste mali o deň posunutú ovuláciu a to už aplikácia neberie do úvahy. Ak Vám bude na USG potvrdené tehotenstvo, podľa veľkosti embrya sa bude dať určiť deň oplodnenia. Dôležité bude to, či bude všetko v poriadku a nie to, v ktorý deň sa Vám podarilo otehotnieť.