• otehotnenie

    Dobrý deň, chcem sa opýtať, ak sa pokúšame o bábo a mali sme sex v priebehu tohto cyklu dosť často a hlavne v strede cyklu. Som akurát 19 DC. tak očakúvam čo sa v mojom tele deje............. nech spermie plnia svoju prácu a nech sa to podarí. Na zajtra ma však kamarátka volala ísť sa vyčmachtať trocha do termálneho bazéna. Mám takéto čmachtanie rada, vždy v zime som chodievala do termálka, mám to rada. príjemne to vie vyhriať v zimnom období teho i dušu. Nemôže sa stať že naša snaha o počatie bude horúcim kúpeľom zmarená že sa to nepodarí kôli tomu, spermie vo vyhriatom tele nebudú môcť prežiť alebo sa uhnieznenie nepodarí kôli horúcemu kúpeľu.......... či toto nie je možné..........??? Chcem len si byť istá že horúci kúpeľ nebráni prežitiu spermií, oplodneniu, uhniezdeniu. ďakujem

    Dobrý deň,
    ak sa snažíte o otehotnenie nie je termálny kúpeľ vôbec vhodný. Okrem hroziacej infekcie spôsobuje výrazne prekrvenie malej panvy čo v prípade snahy o otehotnenie nie je dobré. Odporúča sa temálnym kúpeľom radšej vyhnúť.