• bolesti v podbrušku

    Dobrý deň. Ja som sem už písala že som mala s priateľom pohlavný styk 2 dni po menštruácií s kondomom ktorý praskol, ale zistili sme to skôr ako by sa do mňa stihol urobiť. Styk bol 16.5. a menštruácia mi začala 9.5 a skončila 14.5. Dneska sme sa maznali a vnikol do mňa raz, omylom... Potom som išla na wc a všimla som si že mám ružovkastý výtok, nie taký ako pred menštruáciou ale len na papiery. Výtok som mala 22.5., na druhý deň ráno ale veľmi málo tiež stále len na papiery a tretí deň také maličké bodky krvi na nohavičkách. Chcela by som sa teda spýtať, či sa dá zistiť gravidita ked som u gynekologičky bola 24.5. a pani doktorka mi robila len sono a spravila bežnú prehliadku? Povedala mi že mám všetko v poriadku.

    Dobrý deň,
    nie, na ultrazvuku či pri bežnej prehliadke sa takto včasná prípadná gravidita ešte nedá zistiť.