• Krvácanie po sexe

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať. Včera večer sme mali s priateľom styk, nebol ani drsný, áno necítim že by ma nejako uskrabol. Mám dostať menštruáciu 2.6 teda zajtra. Keď sme však včera skončili kondóm bol od krvi. Aj po niekoľkých utretiach som krvácala. Myslela som si že bol vyvolaný menzes. Keďže mávam pred menštruáčny syndróm, cítila som bolesti v podbrušku asi tak pred týždňom už. Dnes už ale žiadne krvácanie nemám, neviete čo sa mohlo stať? Bola to tá menštruácia spustená alebo nie?
    Ďakujem

    Dobrý deň, nevylučujem, že sa Vám v najbližších hodinách, či dňoch spustí menštruácia. Odsledujte si to.