• antibiotika

    Dobry den,
    mame 20 mesacnu dcerku a chceli by sme mat druhe dietatko. Teraz som bola vsak chora a musela som brat antibiotika a antihistaminika. Je lepsie teraz odlozit pocatie alebo to nema ziaden vplyv? A este otazocka, ako dieta som neprekonala ovcie kiahne, je lepsie sa dat zaockovat? Dakujem za Vase odpovede, prijemny den.

    Dobrý deň,
    kľudne sa môžete začať snažiť o dieťatko, antibiotiká už na to nemajú žiadny vplyv. Ohľadne očkovania sa poraďte s vašim obvodným lekárom, na základe jeho dokumentácie zváži či je nutné preočkovanie alebo nie.