• Ecoli lieky

    Pan doktor zhruba tyzden som sa liecila antibiotikami na ecoli, ale nevedela som, ze som tehotna, mohli by tieto lieky nieco sposobit nejaké problémy/ potrat v 4tt? Dost ma to vystrasilo. Dakujem

    Dobrý deň, sú antibiotiká, ktoré sa aplikujú lokálne, iné sa užívajú celkovo. Niektoré sa počas tehotenstva môžu užívať, iné sa nesmú. Keďže neviem, aké antibiotiká ste užívali, neviem sa Vám takto bližšie vyjadriť.