• Inofolic

    , Autor: Kami9968

    Dobrý deň,
    mám otázku ohľadom Inofolic combi premium. Doktorka mi ho odporučila z dôvodu nepravidelnej menštruácie a neskôr na plánované tehotenstvo. Po prvom mesiaci užívania som zbadala zmeny, výraznejšie príznaky ovulácie a v priebehu užívania 3 mesiacoch mi prichadzala menštruácia presne na deň podľa výpočtu. Už 2 mesiace neužívam výživový doplnok a menštruácia sa mi znovu rozhadzala. Moja otázka preto znie, môžem užívať tento doplnok aj vyše roka na pravidelnú menštruáciu keďže tohto roku neplanujeme bábätko. Nebude mať po čase zníženú účinnosť pri dlhom užívaní?
    Za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, spomínaný výživový doplnok Inofolic môžete užívať aj dlhodobejšie, aj keď neplánujete tehotenstvo. Na znížený účinok by to nemalo mať žiaden vplyv.