• Stále to krvácanie

    Dobrý deň. Prosím vás, pred nejakou dobou som sem písala ohľadom krvácania aj pomimo menštruácie, respektíve neustáleho krvácania, ktoré trvá už od cca 20 januára. Odpísali ste mi, že ak sa to v priebehu niekoľkých dní nezmení, mám navštíviť lekára. Problém bol ten, že som mala tesne pred maturitou a okrem toho som čakala na (skutočnú) menštruáciu. Lenže posledné dva týždne je to krvácanie dosť intenzívne a vôbec mi to nepríde ako menštruácia. Plus moja doktorka má dovolenku. Chcela som sa spýtať, čo by to mohlo byť. Samozrejme, hneď ako jej skončí dovolenka, pôjdem k nej. Ale začínam byť z toho už riadne nepokojna. Budem veľmi vďačná za každý tip alebo radu. Ďakujem

    Dobrý deň, stres je výrazným faktorom ovplyvňujúcim menštruáciu. Takto dlhé krvácanie so stupňujúcou intenzitou treba určite riešiť. Takto je sa mi ale veľmi ťažko objektívne vyjadriť, možností je viacero. Ak je však krvácanie veľmi intenzívne, nečakajte na obvodného gynekológa a navštívte v prípade nevyhnutnosti gynekologickú pohotovosť.