• Pretrvávajúce problémy

    , Autor: Maleficent69

    Dobrý deň. Už som vám sem písala pred asi dvomi týždňami. Neustále mi pretrváva infekcia E.Coli, brala som dvojo antibiotík ktoré mi všetko iba zhoršili, teraz beriem nové balenie Gynoflor ale už aj tento liek mi len robí horšie, i keď mi pred tým pomáhal. Neviete, čím to je? Teraz beriem voľnopredajný liek Beliema Effect Plus, ten mi zaberal prvý týždeň ale teraz posledný deň sa začínam cítiť asi horšie. Ako keby mi nechceli zaberať lieky. Pociťujem časté nutkanie na močenie, aspoň každú hodinu, mám veľa belavého výtoku iba keď chodím na toaletu, menštruáciu som mala naposledy pred viac ako 2 týždňami.

    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, príčin pretrvávania ťažkostí môže byť viacero. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Je vhodné realizovať urologické vyšetrenie, kultivačné vyšetrenie moču, zopakovať výter z pošvy, prípadne realizovať aj rozšírený mikrobiologický výter.