• bolest pri milovani

    , Autor: odbornik6

    Dobry den,prosim o radu,mavala som pretrvavajuce problemy s vaginalnou mykozou, asi pred troma tyzdnami mi pri vysetreni zistili mykozu a zaroven zlateho stafylokoka,liecab ATM a ATB a vaginalnymi tabletkami.Kontrola ukazala ze vsetko je uz v priadku.Avsak aj napriek tomu okolie posvy a hrazda je sucha ked skusam kozu len jemne s prstami natiahnut tak to boli a mam pocit ze sa mi hradza natrhne.Neviem si predstavit co by sa dialo pri milovani ked to boli len pri slabom natiahnuti.V com moze byt problem?preco je ta koza sucha a citliva na tlak? postaci nejaka mast alebo je potrebne ist ku koznej pripadne ku gynekologicke?Mam 26 rokov a este som nemala porod.dakujem

    Dobrý deň,
    suchá pokožka hrádze je veľmi pravdepodobne následok mykotickej infekcie. Navštívte lekára, ten podľa nálezu navrhne liečbu.