• Prechladnutie

    , Autor: Majina333

    Dobrý večer, prosím vás potrebovala by som od vás pomoc. Som vkuse prechladnutá zo spodu a keď som bola u gynekologičky tak mi vypísala nejaké lieky ale mám taký pocit že sa to zhoršilo .. aj keď močím ma to bolí, mám výtoky, aj pri milovaní ma to bolí, veľmi ťažko zvlhnem a keď sa to podarí tak hneď aj uschnem a už som úplne zúfala trvá to viac ako rok.. vedel by ste mi prosím vás nejak poradiť? Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň, môže sa u Vás jednať o bakteriálnu vaginózu v kombinácii s infekciou močových ciest, ktorá stav len zhoršuje. Takto je však veľmi ťažké sa objektívne bližšie vyjadriť. Skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte vaginálne probiotiká, pite urologický čaj a tekutiny, aspoň 2 litre/deň. Pri pretrvávaní alebo zhoršení ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.