• Gynekologicky problém

    , Autor: vikus-2

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mám denno denne problém s vytokom ktorý je väčšinou biely niekedy do žlta. Každý deň musím mať intimku, ale vždy len keď idem niekam von alebo do prace. Doma to vôbec nemám takéto problémy vždy iba keď som niekde inde. Raz som bola u svojho doktora a on mi robil aj výter a povedal že je to zdravé že sa iba "čistím" že môžem byť rada. Ale od vtedy mam fakt každý deň ten problém a je to obmedzujúce. Nechápem prečo sa toho nemôžem zbaviť. Nevedeli by ste mi poradiť?

    Dobrý deň, skúste si realizovať vaginálne výplachy Cloginom alebo Rosalginom, užívajte vaginálne probiotiká. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.