• Bolesti v podbrušku

    , Autor: Lucia777

    Dobrý deň, včera som bola na gynekologickej prehliadke, kvôli pichaniu v ľavej časti podbruška, spojenému s bolesťami krížov a krvavým výtokom. V rovnakej intenzite tieto problémy pretrvávali zhruba 2 týždne. Odobrali mi rôzne vzorky, ale výsledky majú prísť až o týždeň. Po pohlavnom styku ale došlo ku zhoršeniu a teraz pociťujem takmer stále bolesť v strednej časti hypogastria, pri pohybe, sedení alebo keď sa zohnem. Obávam sa, či teda nepojde o nejaký problém s maternicou. Vopred ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, keďže nepoznám bližšie informácie ani okolnosti, ako ani výsledky vyšetrení, je ťažké sa takto vyjadriť. Ak ale došlo k zhoršeniu zdravotného stavu a stav si vyžaduje vyšetrenie a neznesie odklad, navštívte Vášho obvodného gynekológa alebo gynekologickú pohotovosť.