• Bolesti v podbrušku

    Dobrý večer, pán doktor. Chcela by som sa Vás opýtať. Mám rozhádzany cyklus, už piaty mesiac po sebe užívam antibiotiká prekonala som tento mesiac čierny kašeľ. Na 44 deň cyklu som šla ku gynekologicke. Spravila mi sono a povedala že mi praskla cysta a to mi spôsobovala bolesti podobne PMS, predpísala mi antikoncepciu na zpravidelnenie cyklu a pichla agolutin. Od vtedy mám neskutočné tlaky v podbrušku a ťahá mi kríže, bolesť je presne taká akú mávam vždy v moment keď sa mi menzes spustí, no stále nič. Bolesti sa opakujú cca každých 10 minút a nič. Myslíte že sa nemôže jednať o tehotenstvo? Videla by to na Tom sone podľa sliznice? Styk mám vždy len chránený prezervatívom ale už si to neviem vysvetliť a neviem či má význam kupovať test. Kedy sa zvykne dostaviť menzes po vyvolavacke? Ďakujem

    Dobrý deň, ak Vám bol podaný Agolutin, opisované bolesti môžu byť spôsobené blížiacou sa menštruáciou. Za predpokladu chráneného pohlavného styku tehotenstvo nepredpokladám. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.