• lutenyl

    , Autor: danica123

    Dobry den, pani doktorka, prosim vas, ake je spravne davkovanie lieku Lutenyl? Môze sa brat 2x1 tbl (rano + vecer)? Zda sa mi to vela, som stihla zena, 50 kg, 40 r., nikdy som ziadne hormony nebrala, bojim sa trombozy a inych vaznych neziaducich ucinkov. Pri kyretazi mi bola diagnostikovana hyperplazia (prvykrat silne krvacanie v koagulach, predtam vsetko v poriadku), nariadena 3-mesacna gestag. liecba, lekar dal lutenyl. V pribalovom letaku pisu, ze sa berie 1 tbl denne, nie dve, aj v lekarni povedali nech sa poradim este s inym lekarom. Dakujem vam za skoru odpoved.

    Dobrý deň,
    bohužial vám neporadím, s takou schémou liečby som sa ešte nestretla.