• herpes

    Dobry den,

    rada by som sa opytala. V auguste som porodila druhe dieta a odvtedy mam same tazkosti. Som skaredo zasita a po stolici, ci po moceni, ked sa utriem musim aspon raz za dva dni pouzit antisepticky detsky krem, nakolko mam spodne partie okamzite silno podrazdene(mam zosity vnutorny pysk s vonkajsim a dva hrbole o velkosti hrasku). K tomu sa mi pridal herpes. Som z toho zufala, v zivote som ho nemala ani len na pere. Preto sa pytam, je mozne, ze mi toto virusove ochorenie mohli zaviest nedostatocnou hygienou v nemocnici pocas porodu? A ci mam narok na upravu spodnej partie, neviem si predstavit totiz, ake problemy nastanu v lete, kedze sa extremne potim a je mi rovnako tazko sa holit a hlavne sa na to pozerat. Dakujem velmi pekne za odpoved.

    Dobrý deň,
    100% by som vylúčila možnosť infekcie herpetickým vírusom počas pôrodu. Doporučujem prečítať si tento link: http://www.pohlavne-choroby.eu/genitalny-herpes-herpes-genitalis
    A čo sa týka úpravy labií -teda malých a veľkých pyskov určite je to možné, treba ale s touto požiadavkou osloviť vášho gynekológa, ktorý Vám doporučí klinické pracovisko. Nezúfajte, korekcie v tejto oblasti sú bežnou záležitosťou s veľmi peknými výsledkami.