• vaginálny herpes

    Dobrý deň, bojujem už od nedele s genitálnym herpesom. Od pondelka použivam mastičku acyclovir a kombinujem to so sudocremom. v pondelok som mala malinke pluzgieriky, vcera 3 take vacsie a dnes registrujem ako keby puknuty pluzgier bez kožičky len take červene rozranene. je pravdepodobne ze sa to hoji a masticky zaberaju?

    Dobrý deň, takto bez videnia nálezu a poznania všetkých informácií je veľmi tažké sa objektívne vyjadriť. Po dvoch dňoch užívania liečby je však skoro sa vyjadriť k úspešnosti liečby. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.