• Pharmatex

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Užívam antikoncepciu ale ako som vám už písala. Nechala som ju v aute v teple po dobu 3 hodín a už nemusí fungovať ako má. Následne som v sobotu mala po 3 hodinach od užitia antikoncepcie mäkšiu a trocha redšiu stolicu. A potom aj po 6 hodinach od užitia antikoncepcie redšiu stolicu. Boli iba 2 takže antikoncepcie asi nefunguje tak ako ma. Chcem použiť pharmatex ale mám sa ísť kúpať a tak neviem čo urobiť. Ak sa okupem v bazéne a následne napr o 3 hodinu si dám pharmatex bude to problem? Po styku by som už do bazénu nešla. Priateľ zásadne odmieta kondomy

    Dobrý deň, použiť Pharmatex môžete. Odporúčané je vyhýbať sa umývaniu alebo výplachom pošvy mydlom 2 hodiny pred a 2 hodiny po styku. Vonkajšie opláchnutie čistou vodou je možné. Je vhodné sa týmto odporúčaním riadiť.