• Pharmatex doplňujúca otazka

    Dobrý deň, písala som ohľadne pharmatexu a chcela by som sa ešte opýtať ak si zavediem pharmatex pol hodinu pred stykom potom mame chvíľkový styk bez vyvrcholenia a nasledne si dám ešte jeden čapík po ktorom mame znova styk až po cca 10-20 minutach od zavedenia čapíku tiež bez vyvrcholenia tak som chránená za predpokladu dodržania pokynov pharmatexu? Myslím, teda že ak je styk až pol hodinku až 40 min po zavedení pharmatexu. V pribalovom letaku píšu, že ochrana trva minimálne 4 hodiny od rozpustenia čapíku. To znamená, že od rozpustenia čapika som chránená minimálne 4 hodiny?

    Dobrý deň, áno, podľa odporúčaní a informácii, ktoré poskytuje firma Pharmatex by to malo byť presne tak, ako hovoríte.