• Pharmatex

    Dobrý deň, ak používam pharmatex ale cestujem autobusom a tak ho skladujem v termostat poháru pri nižšej teplote tak môže byť pharmatex znehodnotený? Pri nižšej teplote ho nechávam max na hodinku na pol. Najdlhšie bol po dobu 3 hodin. Píšu, že sa môže dať na chvíľu aj do chladničku ak bol na teplejšom mieste.

    Dobrý deň, nemyslím si, že za daných okolností by malo dôjsť k znehodnoteniu Pharmatexu. Používajte ho podľa odporúčaní.