• Imodium

    Dobry den, ak som si dala tabletku od hnacky imodium 1ks a dala som si ju 3 hodiny pred uzitim hak som stale chranena? Dakujem

    Dobrý deň, aj keď nedôjde k samotnej hnačke, ale mali ste tráviace ťažkosti, pre istotu je vhodnejšie, okrem pravidelného užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie, sa chrániť nasledujúcich pár dní aj doplnkovo použitím kondómu.