• Hnacka, imodium, hak

    Dobry den, rano o 5.30 ma bolelo brucho ale hnacku az vodnatu stolicu som nemala, stolicu ano. Dala som si aj jeden imodium. Potom 8.30 cize po troch hodinach som si dala Daylette. Viac som uz na toalete nebola, brucho ma sice sem tam zaboli ale hnacka nie je. Treba si davam pozor? Dnes som si skurat dala prvu placebo tabletku. Dakujem

    Dobrý deň, ak ste mali iba bolesti brucha a nedošlo k tráviacim ťažkostiam a hnačke, nie je potrebné sa chrániť aj doplnkovo, účinok hormonálnej antikoncepcie by mal byť zachovaný. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.