• som tehotna?

    dobry den chcela by som sa opytat,po sestosnedeli som zacala uzivat antikoncepciu cerazete, po 3 dnoch uzivania sme mali pohlavny styk, asi 2-3 tyzdne po pohlavnom styku som zacala krvacat 5 dni, bolo to normalne krvacanie ako pri menstruacii, aj s hrudkami krvi, chcela by som sa opytat ci môzem byt tehotna,dalsie balenie som este nezacala uzivat,(kojim), dakujem pekne za otazku

    Dobrý deň,
    je to veľmi málo pravdepodobné, kojenie je spojené s rôznymi poruchami menštruačného cyklu, preto to nepravidelné krvácanie.